Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Medycyna i zdrowie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam.. mam pewien bardzo specyficzny i dziwny problem.. otóż mój brat od dłuższego czasu zachowuej się naprawdę dziwnie. Płacze po nocach, przesiaduje sam i z tego co widziałem, rysuje dziwne rzeczy w swoim dzienniku. Kiedyś widziałem film i osoba z zaburzeniami się tak zachowywała.. rozmawiałem o tym z rodzicami i chcą go teraz wysłać na jakaś konsultacje. Poprosili mnie, żebym poszukał na internecie jakiegoś miejsca, psychologa z Warszawy, który by mógł przeprowadzić konsultacje itp. Znacie jakiegoś? Myślicie, że dobrze postąpiłem?

Awatar użytkownika

No może Twój brat ma faktycznie jakieś problemy.. albo może jest po prostu samotny? Kto wie, ale lepiej żeby specjalista z nim porozmawiał. Ja znam dobrego psychoterapeutę w Warszawie na Bielanach ;) Jest dyskretny i bardzo skuteczny – zaraz odkryje, czy Twój brat ma jakieś zaburzenia itp.

Awatar użytkownika

Ja bym na Twoim miejscu wpisał po prostu w wyszukiwarkę: zaburzenia osobowości leczenie Warszawa.. zrobiłem tak za Ciebie i akurat znalazłem bardzo ciekawą ofertę jednego gabinetu psychologicznego. Jesat niedrogi i ma bardzo pozytywne opinię. Myślę, że możecie w pierwszej kolejności się do nich zgłosić

Awatar użytkownika

O kurde, niewesoło.. może akurat to taki epizod w życiu? Nie napisałeś ile lat ma Twój brat. Może jest po prostu wrażliwy, samotny itp.. ale z drugiej strony.. może ktoś go skrzywdził? Albo zranił? Nie próbowałeś w pierwszej kolejności z nim porozmawiać?

Awatar użytkownika

Nie wiem czemu się ludzie tak boją psychologów i psychoterapeutów. To specjaliści i chcą pomagać innym. Porozmawia taki specjalista z chłopcem i zaraz będzie wiadomo czy wszystko w porządku – jeszcze nikomu nie zaszkodziła konsultacja psychologiczna Warszawa pod tym względem ma sporo do zaoferowania, ale ja polecam wejść tutaj: magnoliapsycholog.pl, to naprawdę świetna psycholożka.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Medycyna i zdrowie