Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

cześć wszystkim! Chciałabym zamówić różne gadżety moim pracownikom, mam na myśli dobre długopisy, ogólne przybory biurowe żeby wszyscy mieli na stołach mniej wiecej to samo bo jak narazie to jest jak w przedszkolu. Pomyślałam też że każdemu sprawię pendrive z nadrukiem. Ludzie często wymieniają się plikami, w biurze mamy klika starych penów ale niektóre są za małe żeby pomieścić poważniejsze pliki. To będą chyba dobrze wydane pieniadze, ale nie wiem gdzie zamówić takie urządzenia od razu z nadrukami.

Awatar użytkownika

Każde pieniadze wydane na pracowników są dobrze spożytkowane. Ludzie nie zapominają ukłonów jakie się w ich kierunku robi. Ja kiedyś w nagrodę dostałem pióro co mnie tak uszczęśliwiło że nie mogłem przestać się cieszyć, a moje wyniki były coraz lepsze, sprzedaż rosła, czułem się doceniony... Piękne czasy :). Zamówienie takich pendrivów to chyba nie problem, poszukaj w sklepach z elektorniką.

Awatar użytkownika

Tak mi przyszło na myśl że może lepiej będzie jeśli pracownikom sprezentujesz coś bardziej wystrzałowego jak np pendrive skórzane. My mamy takie w pracy i robią duże wrażenie na klientach. Takie z nadrukami można ewentualnie rozdawać co lepszym klientom w podziękowaniu za współpracę.

Awatar użytkownika

Brzmi to całkiem ciekawie ale obawiam się kosztów. Takie nagrody będą pewnie swoje kosztować, a ja wolę zrobić mały upominek ale dać ludziom pieniądze do ręki niż wydawać dużo na drobnostki.

Awatar użytkownika

O pieniądzach do ręki ludzie szybko zapominają, zwykle i tak wydają je na jedzenie albo tym podobne. Są takie rzeczy których człowiek sam sobie nie kupuje a skórzany pendrive jest niewiele droższy od plastikowego. Posłuchaj doświadczonej w pracy z ludźmi, wiem co mówię ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca