extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Sposoby na nudę w sypialni!
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=297
Strona 1 z 1

Autor:  volelia [ 26 wrz 2017, 23:35 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

Kochani forumowicze i forumowiczki, szukam sposobów na nudę w sypialni. Macie jakieś sprawdzone gadżety, zagrywki lub patenty, którymi możecie się podzielić?

Autor:  NoReturN [ 27 wrz 2017, 1:31 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

Polecam wyjść z seksem poza sypialnię, a na pewno nie będzie mowy o nudzie. Przecież jest tyle miejsc w domu i poza domem gdzie można sobie pozwolić na chwilę zapomnienia. To na pewno będzie doskonały pomysł na nudę:)

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 27 wrz 2017, 1:46 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

A ja polecam zainteresować się wibratorami analnymi, które pozwolą Wam odkryć zupełnie nowe sfery intymności. O ile jeszcze tego nie próbowaliście. Wibrator analny o odpowiednim kształcie i rozmiarze może okazać się świetnym gadżetem dla Was obojga, więc myślę, że warto się na to skusić.

Autor:  kasjopeja [ 27 wrz 2017, 4:20 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

Sprawdźcie sobie asortyment sklepu intymnosc.pl, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Raczej zacznijcie od czegoś delikatnego, a później wprowadzajcie do sypialni coraz to wymyślniejsze gadżety. Najtrudniejsze są początki, pewnie oboje będziecie się trochę krępować, ale z czasem pewnie dacie się porwać w wir namiętności i stanie się to dla Was zupełnie normalne. Możecie też postawić na suplementy, które poprawiają jakość stosunków seksualnych - sama mogę kilka polecić.

Autor:  YUKON [ 27 wrz 2017, 5:17 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

Ja mogę jedynie powiedzieć Ci, jakie feromony kupować, aby zwracać uwagę płci przeciwnej? Słyszałem, że niektóre są naprawdę skuteczne i potrafią zdziałać cuda. Jak uważasz, że Twój mąż już Cię nie pożąda to odpowiednie feromony dobrej jakości zmienią to z pewnością.

Autor:  Marcowa81 [ 27 wrz 2017, 6:51 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

Ja jako seksuolog radzę zawsze swoim pacjentkom poznawanie własnego ciała na własną rękę. Kup sobie jakieś gadżety dla siebie - wibratory, kulki gejszy i inne i sama zacznij je testować. Jak poznasz własne ciało to gwarantuję, że w waszej sypialni znów zapłonie ogień namiętności.

Autor:  volelia [ 27 wrz 2017, 7:54 ]
Tytuł:  Sposoby na nudę w sypialni!

Wasze pomysły brzmią naprawdę dobrze i chyba po części zastosuję się do każdego. Na pewno nic mi nie szkodzi spróbować. Odłożyłam już trochę pieniędzy na tego typu zakupy, więc sprawdzimy czy macie rację:)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/