extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Ceny hostingu – ile wynoszą?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=256
Strona 1 z 1

Autor:  Marcowa81 [ 12 sie 2016, 2:27 ]
Tytuł:  Ceny hostingu – ile wynoszą?

Hejo. Ponieważ trochę interesuje się informatyką i mam taki pomysł na to, żeby zrobić stronę internetową, szukałam ile kosztuje hosting . Udało mi się znaleźć przykładowe ceny i od tamtej pory przecieram oczy ze zdumienia, bo myślałam, że to są ceny zupełnie innego rzędu. Co możecie na ten temat powiedzieć?

Autor:  hamsterdam [ 12 sie 2016, 3:27 ]
Tytuł:  Ceny hostingu – ile wynoszą?

Ale dlaczego ze zdumienia? Bo tak tanio? Czy że tak drogo? Ja ostatnio załatwiłem znajomemu przenoszenie domeny i muszę szczerze przyznać, że spowiedzewałem się wyższych cen a się okazało całkiem tanio, więc super sprawa.

Autor:  Marcowa81 [ 12 sie 2016, 4:31 ]
Tytuł:  Ceny hostingu – ile wynoszą?

No właśnie mi się wydawało tak średnio, ale innych cen się spodziewałam. Przy okazji znalazłam też sposób na wyszukiwanie domen w internecie i jestem z tego bardzo zadowolona. No ale z tym hostingiem jeszcze na nic się nie zdecydowałam i myśle, że tutaj by mi się jednak pomoc przydała.

Autor:  hamsterdam [ 12 sie 2016, 6:09 ]
Tytuł:  Ceny hostingu – ile wynoszą?

Chcesz pomoc, masz pomoc. Wejdź na https://www.hekko.pl/hosting_www.html to tu sobie zobaczysz, ile kosztuje to kosztuje wszystko i jak to wygląda. Mam nadzieję, że taka akurat oferta Ci się spodoba i będziesz mogła sobie wszystko załatwić tam bez problemu

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/