Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Usługi

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Robię to po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni. Wybieram salę weselną na przyjęcie, które planuję zorganizować za około półtora roku. Na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze konkretnego obiektu. Proszę osoby, które już były i organizowały przyjęcia w danym obiekcie o opinię.

Awatar użytkownika

Punkt numer jeden to zawsze wielkość sali. Jeśli będzie odpowiednia możesz przechodzić do kolejnych punktów. Z punktu widzenia pary młodej i gości bardzo ważna jest odległość od samego kościoła. Im bliżej tym lepiej.

Awatar użytkownika

Ja bym zwrócił uwagę też na możliwość zakwaterowania gości weselnych. Będzie im dużo łatwiej zorganizować swój przyjazd i zabawę, która jest jednak oparta na napojach alkoholowych. Z powrotem zawsze może być jakiś problem, więc noclegi na pewno są wysoko na liście kontrolnej.

Awatar użytkownika

Ja z kolei wybierają atrakcyjne domy weselne w Warszawie kierowałam się kuchnią. Jeśli smaki, które proponowali kucharze współgrały z moimi gustami i gustami moich najbliższych, wówczas takie miejsce zostawiałam na liście. Inne zwyczajnie były odrzucane.

Awatar użytkownika

Faktycznie jedzenie ma duże znaczenie. Nie mogłabym znieść opinii gości, którzy mówiliby, że na tym weselu to nie było co jeść albo jedzenie było słabej jakości. Wiadomo, że nie we wszystkie gusta przy takiej liczbie osób uda się utrafić, ale tutaj liczy się większość.

Awatar użytkownika

Wychodzę z założenia, że jeśli dany lokal oprócz organizacji dużych imprez zajmuje się na przykład cateringiem dla firm to jest zdolny do tego, żeby przygotować smaczne potrawy. Oczywiście trzeba sprawdzić, czy jest to nowy gracz na rynku gastronomicznym, czy ma już swoją renomę i stałych klientów. To wyraźny sygnał, że jedzenie jest tutaj dobre.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Usługi