Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Usługi

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Kochani forumowicze i forumowiczki, szukam sposobów na nudę w sypialni. Macie jakieś sprawdzone gadżety, zagrywki lub patenty, którymi możecie się podzielić?

Awatar użytkownika

Polecam wyjść z seksem poza sypialnię, a na pewno nie będzie mowy o nudzie. Przecież jest tyle miejsc w domu i poza domem gdzie można sobie pozwolić na chwilę zapomnienia. To na pewno będzie doskonały pomysł na nudę:)

Awatar użytkownika

A ja polecam zainteresować się wibratorami analnymi, które pozwolą Wam odkryć zupełnie nowe sfery intymności. O ile jeszcze tego nie próbowaliście. Wibrator analny o odpowiednim kształcie i rozmiarze może okazać się świetnym gadżetem dla Was obojga, więc myślę, że warto się na to skusić.

Awatar użytkownika

Sprawdźcie sobie asortyment sklepu intymnosc.pl, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Raczej zacznijcie od czegoś delikatnego, a później wprowadzajcie do sypialni coraz to wymyślniejsze gadżety. Najtrudniejsze są początki, pewnie oboje będziecie się trochę krępować, ale z czasem pewnie dacie się porwać w wir namiętności i stanie się to dla Was zupełnie normalne. Możecie też postawić na suplementy, które poprawiają jakość stosunków seksualnych - sama mogę kilka polecić.

Awatar użytkownika

Ja mogę jedynie powiedzieć Ci, jakie feromony kupować, aby zwracać uwagę płci przeciwnej? Słyszałem, że niektóre są naprawdę skuteczne i potrafią zdziałać cuda. Jak uważasz, że Twój mąż już Cię nie pożąda to odpowiednie feromony dobrej jakości zmienią to z pewnością.

Awatar użytkownika

Ja jako seksuolog radzę zawsze swoim pacjentkom poznawanie własnego ciała na własną rękę. Kup sobie jakieś gadżety dla siebie - wibratory, kulki gejszy i inne i sama zacznij je testować. Jak poznasz własne ciało to gwarantuję, że w waszej sypialni znów zapłonie ogień namiętności.

Awatar użytkownika

Wasze pomysły brzmią naprawdę dobrze i chyba po części zastosuję się do każdego. Na pewno nic mi nie szkodzi spróbować. Odłożyłam już trochę pieniędzy na tego typu zakupy, więc sprawdzimy czy macie rację:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Usługi