Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Chciałbym w końcu wystartować ze swoim biznesem, zasadniczo wszystkie podstawowe informacje już mam, taki mini biznes plan prezentuje się całkiem dobrze i co ważniejsze zyskownie, ale chciałbym się dowiedzieć jak to było w przypadku innych przedsiebiorców. Jeśli moglibyście opisać mi jakieś sytuacje w których zrobiliście coś źle, albo co mogłoby pójść lepiej, byłaby to bardzo dobra nauka dla mnie jak i dla innych początkujących. Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami.

Awatar użytkownika

Również z chęcią poczytam co mają do powiedzenia osoby znające się na rzeczy bo zakładanie firmy może i łatwo wygląda na papierze ale jak przychodzi co do czego to się okazuje że można popełnić tak dużo głupich błędów, albo zapomnieć o terminach i nie dostać dotacji. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Pracuję na własnych rachunek już od wielu lat, jestem kosmetyczką i jedyne czego nie dopilnowałam to dotacje z Unii. Mogłam dostać całkiem sporo, wyposażyłabym za to część gabinetu a może i udałoby się dostać coś na pracowników no ale niestety. Na podstawie historii koleżanki mogę wam poradzić żeby od razu isć do profesjonalnej firmy która zajmuje się takimi sprawami jak np. BIZO z Katowic. Mają doświadczenie w tych sprawach i potrafią załatwić naprawdę spore pieniądze.

Awatar użytkownika

Korzystałem z pomocy tej firmy kiedy otwierałem nową halę. Bez wątpienia są najlepsi w pozyskiwaniu dotacji unijnych w Katowicach a może i w całej Polsce. Bardzo spodobała mi się ich organizacja i konkretne podejście do tematu. Dzięki temu szybko udało mi się dostać środki które naprawdę są bardzo przydatne nie tylko dla nowych przedsiebiorców ale i dla tych którzy działają już od wielu lat.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca