Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema. Mam taką zagwostke ostatnio. Zepsula się u nas kopiarka i szczerze powiedziawszy nie mam sordkow na nową, wiec pomyślałem, że może warto by było albo kupić jakaś używaną, albo po prostu wydierzawić. Co uważacie jest lepszym rozwiązaniem?

Awatar użytkownika

Wszystko zależy, gdzie chcesz kupić taką używaną kopiarkę. Jeśli ją kupisz w jakimś lombardzie, czy komisie, to jej jakość będzie wątpliwa. Jeśli natomiast wybierzesz jakiś profesjonalny serwis, jak na przykład telekontrakt.pl, to możesz być pewien dobrego sprzętu.

Awatar użytkownika

Zgadzam się z przedmówcą. Ja u nich akurat kupowałam plotery na stronie http://www.telekontrakt.pl/category/plotery/ i jestem bardzo zadowolona z tego sprzętu. Raz, że bezawaryjne (a jeśli nawet tam się coś zdarzyło, to pan szybko z serwisu przyjechal i temu zaradził), dwa, że cechują się wysoką jakością wydruku, a w przypadku geodezji to jednak bardzo ważne :)

Awatar użytkownika

Ano na pewno… no właśnie, ale teraz zasadnicze pytane, czy dzierżawić, czy lepije kupic? Bo sam już powiem szczerze, ze nie wiem, czy poprostu cześc środkuw z buforu bezpiezenstwa przenieść na sprzet, czy też po prostu wziąc w najem. Ale wiadomo, ze to wtedy nie jest wlasny psrzęt.

Awatar użytkownika

Akurat dzierżawa w tej firmie to bardzo dobra opcja. Mają oferty dostosowane na „kieszeń” każdego przedsiębiorstwa, więc myślę, że łatwo byś znalazł jakąś korzystną ofertę dla siebie. To raz, dwa, że nie musisz się martwić o serwisowanie, przeglądy itd., czy nawet o materiały eksploatacyjne, bo z tego co wiem, to i je dostarczają. Warto więc się zastanowic nad tą opcją ;)

Awatar użytkownika

Skoro tak stawiasz sprawę… to rzeczywiście wygląda nieźle. Kto nie ryzykuje, ten nie pije bombelków, czy jakos tak, nie? Zgłosze się jutro do nich, zobaczymy, co mi powiedzą. Pozdrawiam!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca