extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Jak zrestrukturyzować firmę?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=8&t=209
Strona 1 z 1

Autor:  dungoen keeper [ 01 maja 2016, 22:31 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

Cześć wszystkim:) mam własny biznes, ale troszeczkę mi nie idzie, musiałbym się przebranżowić albo może zrestrukturyzować formę, albo jeszcze coś innego zrobić, tylko nie bardzo wiem, jak wiem co. Może macie jakies pomysły, czekkam z niecierpliwością na jakiekolwiek porady.

Autor:  yuTTa [ 02 maja 2016, 1:18 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

Może warto by poszukać jakiegoś inwestrora, który by wszedł z Toba do spółki i sypnął trochę groszem. albo może byś zatrudnił jakiegoś menadżera, który zorientowałby się na rynku, w jakim kierunku warto sie rozwijać, w ostateczności zoastją Ci zwolnienia pracowników, bo to tez jest jakaś oszczędność, ale chyba nie o to chodzi.

Autor:  Transcendent [ 02 maja 2016, 1:45 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

przede wszystkim powienineś zrobić audyt w firmie i zoerientować się dokładnie, jak stoją Twoje finanes, tzn. ile masz długów, a ile Tobie są winni wierzyciele. A jak już się z tym uporasz, to wtedy możesz postarać się o wsparcie finansowe, np. z Unii albo z jakichś programów rzadowych.

Autor:  EvaGlardomma [ 02 maja 2016, 3:00 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

Nejpierw, to ja radziłabym Ci, abyś zabrał się za porządny biznesplan, który pomógłby Ci wykreować nowy wizerunek firmy, co ułatwi pozyskac inwestora. ale wiadomo, że pisanie biznes planów wcale nie jest proste, dlatego najlepiej powierzyc to profesjonalistom. Jak się trochę porozglądasz, to z pewnością znajdziesz rzetelnych fachowców.

Autor:  Fenriz [ 02 maja 2016, 5:53 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

Kolega, który ma firmę pisanie biznesplanu zlecił firmie BC Advisors, która swoją firma kieruje zarówno do mniejszych firm, jak i dużych przedsuiębiorstw. Dzieki przeprowadzonej analizie rynku i dobremu biznesplanowi, firma kolegi znalazła inwestora i teraz swoje produkty sprzedaje na rynku miedzynarodowym. A na początku nie wierzył, że to się może udać.

Autor:  Marekpiegus [ 02 maja 2016, 8:45 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

Tak zachwalacie profesjonalistów, którzy opracowują biznespany, a przecież im tez trzeba słono płacic, a jak firma nie ma to skąd na to brać?

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 02 maja 2016, 10:38 ]
Tytuł:  Jak zrestrukturyzować firmę?

Chyba lepiej wydac trochę kasy, żeby potem zbierac profity i dalej prowadzic biznes niż zamykać go albo dalej go prowadzic bez zadnych perspektyw na rozwój.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/