extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Kompleksowa opieka
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=8&t=197
Strona 1 z 1

Autor:  Imesia [ 04 kwie 2016, 20:38 ]
Tytuł:  Kompleksowa opieka

Jedna z pracownic, które były odpowiedzialne w naszej firmie za szkolenia i sprawy związane z bhp właśnie odeszła na zwolnienie chorobowe. Z tego co wiadomo będzie to raczej dłuższa przerwa. Potrzebujemy w naszej firmie pomocy w kwestii bhp. Co możecie nam doradzić?

Autor:  Fenriz [ 04 kwie 2016, 23:02 ]
Tytuł:  Kompleksowa opieka

Z całą pewnością potrzebujecie pomocy zewnętrzenej firmy, która przeszkoli pracowników i będzie kontrolowała stan szkoleń. Znam taką firmę. To firma Diwos, która od lat szkoli ludzi w przedsiębiorstwach. Polecam ich usługi są, bo są rzeczowi i gwarantują wysoki poziom usług.

Autor:  volelia [ 05 kwie 2016, 0:25 ]
Tytuł:  Kompleksowa opieka

Współpraca z taką firmą polega nie tylko na szkoleniach, ale też na doradztwie. Ja jestem zdania, że nawet najbardziej wyszkolony pracownik nie będzie miała nigdy takiej wiedzy, jak całe grono pracowników. Dlatego ja zawsze wybieram w mojej firmie optymalne rozwiązania.

Autor:  Marekpiegus [ 05 kwie 2016, 1:58 ]
Tytuł:  Kompleksowa opieka

Koleżanka nawiązała tutaj do doradzania. Takie firmy zajmują między innymi dofinansowaniami zusowskimi co sprzyja nie tylko utrzymaniu odpowiednich warunków bezpieczeństwa, ale także poprawia wyniki finansowe danego przedsiębiorstwa.

Autor:  Marcowa81 [ 05 kwie 2016, 4:47 ]
Tytuł:  Kompleksowa opieka

W firmie mojego brata uzyskano takie środki. Przeznaczyli środki z zusu na poprawę ogólnych warunków bhp. Zadowolenie są zarówno sami pracownicy, jak i sam zus, który teraz bedzie miał zdecydowanie mniej zwolnień lekarskich.

Autor:  Lyeh [ 05 kwie 2016, 7:13 ]
Tytuł:  Kompleksowa opieka

Oj ci w zusie to już wiedzą, jak dochodzić prawdy, jeśli chodzi o zwolnienia. W ostatnim roku, kiedy zachorowałem, to już po miesiącu pozostawania w domu, zostałem wezwany przez komisję orzekającą w zusie, która chciała zbadać podstawy mojego zwolnienia. Mój lekarz zabronił mi wtedy ich odwiedzać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/