Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć co trzeba umieć aby wyjechać za granicę pracować? Nie znam za bardzo języków poza angielskim. Skończyłem technikum samochodowe ale umiem też kłaść dachy, montować okna i robić ogólne remonty w domu, gładzie, malowanie itd. Czy to wystarczy aby starać się o prace na zachodzie? Pozdrawiam i prosze o poważne odpowiedzi.

Awatar użytkownika

na zachodzie bardzo docenia się naszą pracowitośc i chęci rozwoju, dlatego nawet bez znajomości języków obcych z pewnością dasz sobie radę. Polecam Ci szczególnie Holandię, która jest spokojnym krajem pozwalającym zarabiać dobre pieniadze a poza tym prawa pracownicze sa bardzo rozwiniete i respektowane.

Awatar użytkownika

Nie sposób się nie zgodzić z przedmówczynią ale za granicą grasuje masa oszustów, którzy szukają naiwnych i naciągają ich na pieniadze albo robote za darmo, musisz bardzo uważać. Swoją drogą to w ogóle najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej firmy która zajmuje sie posrednictwem pracy. Takie przedsiebiorstwa czesto organizuja nawet mieszkanie, dokumenty a nawet transport.

Awatar użytkownika

Brzmi to jak bajka. Czy znacie może taką organizację dajmy na to w Holandii, która pomaga w tych sprawach?

Awatar użytkownika

Ja wyjeżdżałem przez tą firmę - www.praca-w-holandii.com.pl. Polecam każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Pieniądze, pokój w hotelu i dowóz na miejsce masz zagwarantowane, ale jest tu coś o wiele ważniejszego co zachęca do wyjazdu i pozostania. Zupełnie inne nastawienie pracodawców. Nikt nad Tobą nie stoi i Cię nie dręczy, jeśli masz gorszy dzień szef sam proponuje żebyś wrócił do domu. Mógłbym tak wymieniać godzinami.

Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję za wskazanie stronki i pomoc. To dla mnie niezwykle ważne bo mam teraz punkt zaczepienia :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca