Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Sama projektuję i tworzę kosmetyki, taką mam pasję od kilku lat. Prowadzę przy tym sprzedaż wśród znajomych i tak ten rynek się rozwija. Próbuję też wejść na rynek nieco szerzej i otwieram sklep internetowy. Znajomy oświecił mnie jednak, że różne są sklepu i różnie one funkcjonują, czy to prawda?

Awatar użytkownika

Oczywiście, że tak, znam się trochę na programowaniu i wiem, żę nie można stworzyć czegoś pod jednego klienta i dalej prowadzić na tym jednym narzędziu sprzedaży dla wszystkich branż. Mam na myśli fakt, że trzeba zawsze dopasować narzędzie do potrzeb klienta.

Awatar użytkownika

Ja kiedyś zdecydowałem się na korzystanie z tego rodzaju rozwiązania i to był błąd, bo pewnego dnia cały sklep przestał funkcjonować Połakowiłem się na to, żę dostałęm darmowy sklep, ale nie miał już kto się nim zająć później, jak zaczęło się coś psuć. Na szczęscie to były początki sprzedaży i za chwilę sklep założył mi profesjonalista.

Awatar użytkownika

Kogo masz na myśli? Może polecisz mi kogoś kto da radę szybko opracować cościekawego dla mnie, ale z góry zaznaczam, żę chodzi mi o naprawdę dobrą robotę.

Awatar użytkownika

A co mam nie polecić, skoro jestem zadowolony i nie tylko ja zresztą :))) Zajrzyj tutaj http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jaki_sklep_wybrac.php i sprawdź jaki sklep internetowy powinnaś wybrać. Oprócz samego wyglądu liczy się jeszcze całę mnóstwo detali, jak choćby serwis o któym wspomniałem, czy obsługa pod względem optymalizacji.

Awatar użytkownika

W internecie pojawia się mnóśtwo narzędzi i aplikacji, które klientom pomagają w wyborach towarów. Wieele sklepów bardzo szybko może je wykorzystać w swoje sprzedaży jeśli ma dostęp do odpowiednich narzędzi integracyjnych. Dzięki wspomnianej firmie tak właśnie jest. Wiem, bo sam korzystam z ich usług.

Awatar użytkownika

Jak chcesz mieć dobry sklep to nie możesz myśleć tylko o bieżących sprawach, ale warto trochę szerzej spojrzeć na cały interes i pomyśleć o możliwych działaniach w przyszłości.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Biznes i praca