extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Jakie roślinne produkty na trawienie są najlepsze?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=7&t=262
Strona 1 z 1

Autor:  volelia [ 31 sie 2016, 3:54 ]
Tytuł:  Jakie roślinne produkty na trawienie są najlepsze?

Coraz częściej słyszy się o silnych właściwościach oczyszczających chlorofilu zawartego w liściach roślin zielonych. Stosujecie takie produkty w swojej diecie, a jeśli tak to jakie?

Autor:  paulina-koniecpolska [ 31 sie 2016, 6:46 ]
Tytuł:  Jakie roślinne produkty na trawienie są najlepsze?

Moim zdaniem na trawienie dobre są rózne ziarna, na przykład ziarna słonecznika, dyni, sezamu czy maku, a także orzechy. Jak jesteś zainteresowana takimi produktami w formie napojow to znajdziesz je w tym serwisie http://ekoaleja.eu/30-napoje-z-ziaren-zboz-i-orzechow. Tak łatwiej je przyjąć i przyswoić, a mają podobne działanie jak te w formie stałej.

Autor:  Imesia [ 31 sie 2016, 8:50 ]
Tytuł:  Jakie roślinne produkty na trawienie są najlepsze?

Jeśli mówisz o roslinach zielonych, to pierwsze co przychodzi mi do głowy to zielony jęczmień. Też znajdziesz go we wspomnianym już wcześniej serwisie, na tej stronie http://ekoaleja.eu/suplementy-diety/9011-mlody-jeczmien-sproszkowany-sok-bio-250g-myvita-5903111710972.html. Poza tym zielone są jeszcze glony morskie, w tym bardzo popularna na całym świecie spirulina pacyfica. Zajrzyj na tę stronę http://ekoaleja.eu/blog/2015/11/25/spirulina-pacifica-zdrowie-po-hawajsku/. Masz tam dokłady opis tej rośliny i jej właściwości. Z zielonych rzeczy na razie tylko to przychodzi mi do głowy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/