extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Problemy psychiczne..
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=7&t=251
Strona 1 z 1

Autor:  Transcendent [ 04 sie 2016, 0:29 ]
Tytuł:  Problemy psychiczne..

Witam.. mam pewien bardzo specyficzny i dziwny problem.. otóż mój brat od dłuższego czasu zachowuej się naprawdę dziwnie. Płacze po nocach, przesiaduje sam i z tego co widziałem, rysuje dziwne rzeczy w swoim dzienniku. Kiedyś widziałem film i osoba z zaburzeniami się tak zachowywała.. rozmawiałem o tym z rodzicami i chcą go teraz wysłać na jakaś konsultacje. Poprosili mnie, żebym poszukał na internecie jakiegoś miejsca, psychologa z Warszawy, który by mógł przeprowadzić konsultacje itp. Znacie jakiegoś? Myślicie, że dobrze postąpiłem?

Autor:  dungoen keeper [ 04 sie 2016, 2:41 ]
Tytuł:  Problemy psychiczne..

No może Twój brat ma faktycznie jakieś problemy.. albo może jest po prostu samotny? Kto wie, ale lepiej żeby specjalista z nim porozmawiał. Ja znam dobrego psychoterapeutę w Warszawie na Bielanach ;) Jest dyskretny i bardzo skuteczny – zaraz odkryje, czy Twój brat ma jakieś zaburzenia itp.

Autor:  dungoen keeper [ 04 sie 2016, 5:10 ]
Tytuł:  Problemy psychiczne..

Ja bym na Twoim miejscu wpisał po prostu w wyszukiwarkę: zaburzenia osobowości leczenie Warszawa.. zrobiłem tak za Ciebie i akurat znalazłem bardzo ciekawą ofertę jednego gabinetu psychologicznego. Jesat niedrogi i ma bardzo pozytywne opinię. Myślę, że możecie w pierwszej kolejności się do nich zgłosić

Autor:  Lyeh [ 04 sie 2016, 5:26 ]
Tytuł:  Problemy psychiczne..

O kurde, niewesoło.. może akurat to taki epizod w życiu? Nie napisałeś ile lat ma Twój brat. Może jest po prostu wrażliwy, samotny itp.. ale z drugiej strony.. może ktoś go skrzywdził? Albo zranił? Nie próbowałeś w pierwszej kolejności z nim porozmawiać?

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 04 sie 2016, 7:38 ]
Tytuł:  Problemy psychiczne..

Nie wiem czemu się ludzie tak boją psychologów i psychoterapeutów. To specjaliści i chcą pomagać innym. Porozmawia taki specjalista z chłopcem i zaraz będzie wiadomo czy wszystko w porządku – jeszcze nikomu nie zaszkodziła konsultacja psychologiczna Warszawa pod tym względem ma sporo do zaoferowania, ale ja polecam wejść tutaj: magnoliapsycholog.pl, to naprawdę świetna psycholożka.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/