extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Szukam dobrego i niedrogiego specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=7&t=241
Strona 1 z 1

Autor:  Fenriz [ 15 lip 2016, 4:35 ]
Tytuł:  Szukam dobrego i niedrogiego specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego

Witam serdecznie. Szukam sprawdzonego i profesjonalnego ośrodka specjalizującego się w rehabilitacji pourazowej. Jest to dla mnie niezwykle ważne, więc prosze o zachowanie powagi i szybką konkretną pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Autor:  yuTTa [ 15 lip 2016, 5:05 ]
Tytuł:  Szukam dobrego i niedrogiego specjalistycznego ośrodka rehab

Bardzo skuteczną rehabilitację od wielu lat prowadzi ośrodek RCV w pobliżu Gdańska. Mają niskie ceny i świetnych terapeutów którzy pomogli już wielu moim znajomym i mojemu dziecku. Wyżywienie i pokoje są na wysokim poziomie a ilosć i długość zabiegów pomaga w dojściu do zdrowia nawet po 2 tygodniach.

Autor:  YUKON [ 15 lip 2016, 7:35 ]
Tytuł:  Szukam dobrego i niedrogiego specjalistycznego ośrodka rehab

Byłem tam kilka razy i wyrobiłem sobie bardzo dobre zdanie na ich temat. Według mnie jest to najbardziej profesjonalny ośrodek rehabilitacyjny w Polsce. Fajne położenie nad morzem gwarantuje zdrową atmosferę i klimat sprzyjacy regenracji. Obsłudze nie można nic zarzucić. Jest miła i pomocna, zabiegi przeprowadzają z indywidualnym podejściem, nie automatycznie jak to ma miejsce w sanatoriach i innych ośrodkach.

Autor:  Fenriz [ 15 lip 2016, 9:15 ]
Tytuł:  Szukam dobrego i niedrogiego specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego

Dziękuję za szybkie odpowiedzi, które bardzo mi się przydały bo zdecydowałem się na ten ośrodek. Sprawdziłem opinie w sieci, popytałem znajomych i uznałem że nie ma co szukać i kombinować skoro znalazłem coś niedrogiego i porządnego.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/