Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Medycyna i zdrowie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam serdecznie. Szukam sprawdzonego i profesjonalnego ośrodka specjalizującego się w rehabilitacji pourazowej. Jest to dla mnie niezwykle ważne, więc prosze o zachowanie powagi i szybką konkretną pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Bardzo skuteczną rehabilitację od wielu lat prowadzi ośrodek RCV w pobliżu Gdańska. Mają niskie ceny i świetnych terapeutów którzy pomogli już wielu moim znajomym i mojemu dziecku. Wyżywienie i pokoje są na wysokim poziomie a ilosć i długość zabiegów pomaga w dojściu do zdrowia nawet po 2 tygodniach.

Awatar użytkownika

Byłem tam kilka razy i wyrobiłem sobie bardzo dobre zdanie na ich temat. Według mnie jest to najbardziej profesjonalny ośrodek rehabilitacyjny w Polsce. Fajne położenie nad morzem gwarantuje zdrową atmosferę i klimat sprzyjacy regenracji. Obsłudze nie można nic zarzucić. Jest miła i pomocna, zabiegi przeprowadzają z indywidualnym podejściem, nie automatycznie jak to ma miejsce w sanatoriach i innych ośrodkach.

Awatar użytkownika

Dziękuję za szybkie odpowiedzi, które bardzo mi się przydały bo zdecydowałem się na ten ośrodek. Sprawdziłem opinie w sieci, popytałem znajomych i uznałem że nie ma co szukać i kombinować skoro znalazłem coś niedrogiego i porządnego.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Medycyna i zdrowie