Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Medycyna i zdrowie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Będę opiekować się moją mamą i chciałabym zapewnić jej jak najlepsze warunki. Dom już odpowiednio przygotowałam, ale chciałabym kupić jakieś suplementy diety które dobrze wpływają na zdrowie i ogólne samopoczucie. Proszę o wasze polecenia i pozdrawiam bardzo serdecznie.

Awatar użytkownika

Mojemu tacie zawsze kupuję tran Mollers. Facet ma 86 lat i trzyma się świetnie ale tran wypija po prostu litrami. Kiedyś zwróciłem mu uwagę że przesadza ale odpowiedział mi że czuje taką potrzebe zeby go pic wiec tak sobie pije i cieszys ie dobrym zdrowiem, nikt juz nie zwraca mu uwagi skoro to działa. Jestem ciekawy czy to kwestia działania tranu czy właściwości organizmu którym wyjątkowo pomaga. Wiem ze jest zdrowy ale zebyscie widzieli jak moj ojciec sie zakonserwował to byscie zdjeli czapki z głów :).

Awatar użytkownika

Tran jak najbardziej ale oprócz tego warto kupić coś na pamięć i funkcjonowanie mózgu, ja zawsze biorę to: http://www.bez-recepty24.pl/biovital-pamiec-plyn-650ml.html bo działa naprawdę świetnie i polecają go lekarze osób starszych. Jeśli twoja mama się maluje a powinna bo wtedy kobiety czują się o wiele, wiele, wiele lepiej to trzeba też się zaopatrzyć w dobry płyn do demakijażu np Dermedic. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Cześć, mnie babcia zawsze prosi o to: http://www.bez-recepty24.pl/phlebodia-600mg-30-tabletek.html bo podobno bardzo pomaga na naczynia krwionośne i uczucie cięzkich nóg. Równiez kupuję jej tran i czasem jakiś płyn na zdrowe serce. Może przekonam ja do makijażu bo jeśli rzeczywiście ma pomóc w jej samopoczuciu to byłoby świetnie.

Awatar użytkownika

Każda kobieta lubi pięknie wyglądać niezależnie od wieku a makijaż potrafi zdziałać cuda. Moja mama ma problemy z chodzeniem a wymalowana chciała wybrać się na randkę z sąsiadem. Żeby było zabawniej to randka się udała i czasem spotykają się na herbatę hehe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Medycyna i zdrowie