extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Jak nadać włosom blask?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=270
Strona 1 z 1

Autor:  Marcowa81 [ 15 lis 2016, 4:12 ]
Tytuł:  Jak nadać włosom blask?

Kochane Wy moje! Próbowałam już różnych środków, próbowałam także naturalnych sposobów (jakieś mieszanki jajek… masakra) i nic nie działało. A mianowicie zależy mi na tym, żeby moje włosy uzyskały piękny blask, bo mam strasznie matowe… Może Wy znacie jakieś dobre sposoby?

Autor:  yuTTa [ 15 lis 2016, 4:37 ]
Tytuł:  Jak nadać włosom blask?

ale to z jajkami nie jest takie głupie. Zresztą, o ile wiem, to świetnie też działa maseczka z lnu. To jest tak, że odmaczasz chyba łyżkę ziaren lnu w wodzie przez jakiś tam czas, później pozbywasz się ziaren i tą wodą traktujesz swoje włosy, później spłukujesz, działa rewelacyjnie :)

Autor:  kasjopeja [ 15 lis 2016, 7:10 ]
Tytuł:  Jak nadać włosom blask?

Daj spokój… nie baw się w takie rzeczy. Dużo skuteczniejszym jest olejek do włosów, taki jak ten necessityshop.pl/pl/c/Olejki/61, efekt masz natychmiastowy, a włosy odzyskują całkowicie życie.

Autor:  Marcowa81 [ 15 lis 2016, 10:10 ]
Tytuł:  Jak nadać włosom blask?

A co to jest za sklep?

Autor:  kasjopeja [ 15 lis 2016, 11:04 ]
Tytuł:  Jak nadać włosom blask?

PYtasz o Necessity? To doskonały sklep internetowy (ae ma także swoje placówki w kilku miastach), który oferuje najwyższej jakości kosmetyki do ciała, twarzy, włosów i paznokci w bardzo przystępnych cenach. Zresztą, popatrz sobie na ich ofertę, to będziesz wszystko wiedziała.

Autor:  Marcowa81 [ 15 lis 2016, 13:03 ]
Tytuł:  Jak nadać włosom blask?

Właśnie przeglądam i znalazłam coś bardzo pomocnego, tyle, że dla mojej znajomej. Mianowicie ten ranking: necessityshop.pl/pl/i/Ranking-lakierow-hybrydowych-wedlug-Necessity/14, bo mnie koleżanka zadręczała ostatnio o to, jakiej firmy hybrydy wybrać, jakbym się na tym znała :P

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/