extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Wiara w siebie.
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=261
Strona 1 z 1

Autor:  Marcowa81 [ 23 sie 2016, 2:55 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

Witajcie, dziewczyny. Same wiecie, że to, co nas spotyka ma znaczący wpływ na naszą osobowość ogółem, a także na chwilowe, przelotne nastroje. Ja teraz czuję się beznadziejnie, po rozstaniu z mężczyzną. Czuję się taka stara, nieatrakcyjna, niepotrzebna. Co zrobić, by na nowo obudzić w sobie kobiecość i z przyjemnością spojrzeć w lustro? Boję się strasznie tego, że już nigdy mnie to nie spotka.

Autor:  yuTTa [ 23 sie 2016, 3:25 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

Nie marudź! Użalanie się nad sobą w niczym Ci nie pomoże, kochana! Czy to Twój pierwszy zawód miłosny? Raczej nie, więc z pewnością wiesz że to prędzej czy później przejdzie. Nie panikuj!

Autor:  kasjopeja [ 23 sie 2016, 5:24 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

Zadbaj bardziej o swój wygląd. Nowe ubrania, kosmetyki, makijaż lub fryzura – to na pewno uwolni Cię od depresyjnych myśli. Powinnaś spróbować. I współczuję Ci, wiem przez co przechodzisz.

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 23 sie 2016, 5:47 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

Fryzura i makijaż jest tylko na chwile, podobnie jak ubrania które na koniec dnia wrzucasz do pralki. A kosmetyki mogą Ci przynieść efekty na bardzo, bardzo długo. Możesz postawić na kosmetyki, albo na suplementy. Żel do mycia twarzy z naturalnym kolagenem na pewno zachęci Cię do częstszych spojrzeń w lustro, bo Twoja buzia będzie świeża i promienna :).

Autor:  kasjopeja [ 23 sie 2016, 6:49 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

No chyba, że zdecydujesz się na makijaż permanentny, wtedy będzie jednak na trochę dłużej ;P.

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 23 sie 2016, 9:30 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

No tak, nie przyszło mi to do głowy, przyznaję :).

Autor:  AgnesXXX [ 23 sie 2016, 11:55 ]
Tytuł:  Wiara w siebie.

Co tam makijaż permanentny! Uroda tak naprawdę zaczyna się od wewnątrz, zatem kondycja skóry więcej nam powie o kobiecie niż dobrze namalowana kreska eyelinerem. Ja poleciłabym Ci: Colvita kapsułki z kolagenem jako suplement diety, który na pewno wynagrodzi Ci cierpliwość. Połykasz je trochę, i będziesz czuła się jak nowo narodzona.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/