extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Wiza do USA
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=21&t=186
Strona 1 z 1

Autor:  catathonic [ 14 mar 2016, 2:52 ]
Tytuł:  Wiza do USA

Cześć. W przyszłym roku wyjeżdżam do rodziny w Kalifornii w USA i w związku z tym potrzebna mi wiza do USA i to na cito. Powiedzcie proszę czy nie ma większych problemów z jej uzyskaniem? Różne historie już słyszałem.

Autor:  Marcowa81 [ 14 mar 2016, 3:25 ]
Tytuł:  Wiza do USA

Różnie z tym bywa. Mój kuzyn starał się dwa razy i nie dostał. Z kolei moja koleżanka otrzymała za pierwszym razem i to bez żadnych problemów.

Autor:  Fenriz [ 14 mar 2016, 3:37 ]
Tytuł:  Wiza do USA

Podobnie było u mnie tyle, że mi potrzebna była wiza do UK i użerałem się z tym długi czas ale otrzymałem. Najlepiej przejść się do ambasady i wypytaj o wszystko przedstawiając swoją sytuacje. Wszystko rozpatrują indywidualnie i jest wiele czynników, które biorą pod uwagę. Na forum każdy tylko opisze własne doświadczenia, a Twoja sytuacja może być kompletnie różna.

Autor:  Transcendent [ 14 mar 2016, 6:36 ]
Tytuł:  Wiza do USA

Czytałeś o VWP? Visa Waiver Program (VWP) umożliwia obywatelom niektórych państw podróżować do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych lub biznesowych (w zakresie wiz gość) dla pobytów na 90 dni lub mniej bez konieczności uzyskania wizy. Nie wszystkie kraje uczestniczą w VWP, a nie wszystkie osoby podróżujące z państw programie są uprawnieni do korzystania z programu. podróżujący VWP muszą ubiegać się o zezwolenie Electronic System for Travel Authorization (ESTA), gdzie są weryfikowani do wjazdu do Stanów Zjednoczonych, i są zapisywani w programie Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego OBIM.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/