extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Drewniane meble na balkon
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=20&t=187
Strona 1 z 1

Autor:  paulina-koniecpolska [ 14 mar 2016, 1:16 ]
Tytuł:  Drewniane meble na balkon

Witam wszystkich serdecznie. Piszę z prośbą o podsunięcie pomysłu na aranżację balkonu. Nie mam konkretnego pomysłu, ale za to dekoracje kwiatowe już mam w planach. Zastanawiałam się nad drewnianymi meblami, ale żeby były wygodne. Nie wyobrażam sobie wielogodzinnego posiedzenia na wrzynających się szczeblach od krzesła. Wiem, że są dostępne poduszki na krzesła, ale nie jestem pewna, czy takie coś mi odpowiada. Doradźcie coś proszę, za chwilę wiosna, trzeba będzie posprzątać ogród.

Autor:  Lyeh [ 14 mar 2016, 2:31 ]
Tytuł:  Drewniane meble na balkon

Witaj. Nie jest tak łatwo komuś coś doradzać, bo dla kogoś innego luksusowe wyposażenie meblowe do ogrodu może oznaczać zupełnie co innego. Na niewygode siedziska najlepsze są poduszki, a więc co do tego będziesz musiała się nastawić. Możesz mi wierzyć, ale na imprezach nikt nawet nie zwróci uwagi na różnorodne kolory poduszek na siedziska. Więc tym się nie przejmuj.

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 14 mar 2016, 2:46 ]
Tytuł:  Drewniane meble na balkon

Witaj, ja też mam drewniane meble do ogrodu, odpowiem ci tylko tyle, jak chcesz się cieszyć na dłużej takim umeblowaniem zaopatrz się w dobre preparaty pielęgnacyjne do drewnianych mebli. Bez tego twoje meble pewnie wytrzymają tylko sezon, w końcu jak dbasz tak masz, taką zasadę ja wyznaję.

Autor:  Transcendent [ 14 mar 2016, 4:25 ]
Tytuł:  Drewniane meble na balkon

Cześć. Tutaj na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swojego balkonu http://ogrodowe.teakowemeble.pl/. Ogrodowe imprezki jak widać z mody nigdy nie wyjdą.

Autor:  Marcowa81 [ 14 mar 2016, 6:37 ]
Tytuł:  Drewniane meble na balkon

Hej, a ja bym poleciła metalowe komplety ogrodowe. Moja znajoma ma takie a stół ma przeszklony i już chyba 3 rok przyjmuje gości wiosna na patio. Najważniejszy jest chyba mimo wszystko dobry parasol, bo latem w te największe upały trudno wytrzymać. A parasol zawsze jeszcze osłoni przed deszczykiem lub wiatrem. Ja bym dodatkowo prócz mebli także o takie wyposażenie zadbała. Życzę udanych wyborów ;)

Autor:  hamsterdam [ 14 mar 2016, 9:10 ]
Tytuł:  Drewniane meble na balkon

Jak dobra impreza to i meble się same znajdą :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/