extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Wasze nagrania ze ślubu?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=19&t=243
Strona 1 z 1

Autor:  Fenriz [ 17 lip 2016, 23:36 ]
Tytuł:  Wasze nagrania ze ślubu?

Witajcie. Chciałbym Was o coś zapytać. Otóż.. jak wyglądają Wasze nagrania ślubne i u kogo je zlecaliście? Jestem bardzo ciekaw, bo jednak nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do kamerzysty u nas i szukamy różnych inspiracji. Może ktoś z Was tutaj na tym forum będzie potrafił rozbudzić naszą wyobraźnię lub przekonać do jakiegoś kamerzysty.. najlepiej z Warszawy, bo ceremonia ślubu będzie pod Warszawą ;) Także z góry Wam dziękuję i pozdrawiam!

Autor:  NoReturN [ 18 lip 2016, 0:46 ]
Tytuł:  Wasze nagrania ze ślubu?

Ja mam takie nagranie, że to już przeszło do historii wśród moich znajomych i rodziny.. :P Grupa znajomych się strasznie opiła i co tam się działo na tym weselu.. cuda :P Wiadomo alkohol potrafi czlwieka calkowicie zmienić. Ale na szczęście każdy wie, że to pojedyncze incydenty i wspominają je radośnie i z uśmiechem. Ale pamiątka piękna jest :P

Autor:  Marekpiegus [ 18 lip 2016, 3:08 ]
Tytuł:  Wasze nagrania ze ślubu?

Ja polecam wideofilmowanie ślubów prolinestudio.pl z Warszawy robią w moim odczuciu jedne z najlepszych filmów z wesel i do tego mają naprawdę bogate portfolio. Polecam ich, sama jestem umówiona z nimi na wrzesień, żeby wysłali kamerzystę do mnie na wesele ;)

Autor:  AgnesXXX [ 18 lip 2016, 4:20 ]
Tytuł:  Wasze nagrania ze ślubu?

Według mnie dużym czynnikiem sukcesu wesela jest kamerzysta ślubny Warszawa ma dużo fajnych artystów w tym zakresie ;) Ja kiedyś byłam na weselu u swojej przyjaciółki w stolicy i przepiękny potem film wysłała mi pocztą. Świetnie zmontowany i bardzo fajnie uchwycił to co się działo na weselu ;) Także pamiątka na lata będzie super ;D

Autor:  Marcowa81 [ 18 lip 2016, 7:14 ]
Tytuł:  Wasze nagrania ze ślubu?

Ja mam bardzo poprawne i dobre nagranie z wesela. Bez większych incydentów i nic złego się tam nie działo. Lepiej wybrać kogoś faktycznie profesjonalnego, niż potem się denerwować, że źle wyszło, w końcu to firm na całe życie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/