extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Ubrany pinczer
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=19&t=161
Strona 1 z 1

Autor:  Marcowa81 [ 20 sty 2016, 7:04 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Zwracam się do właścicieli pinczerów miniaturowych. Mam 3 miesięcznego szczeniaczka, bardzo chciałabym wyjść z nim na spacer, ale jest on tak drobny i szczuplutki, że martwię się o jego bezpieczeństwo w chłodne dni. Myślicie że można go zacząc ubierac?

Autor:  yuTTa [ 20 sty 2016, 7:27 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Nie ma się czego obawiać, to może drobne pieski, ale charakterem dorównują tym z ras niebezpiecznych, zwłaszcza gdy chodzi o prowokowanie zaczepki. Jeżeli to jeszcze szczeniaczek może lepiej przeczekaj chłodniejsze dni i zacznij z nim wychodzić w ciągu dnia jak się ociepli.

Autor:  kasjopeja [ 20 sty 2016, 9:44 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Ja dla swojego pinczerka kupuję na SnobDog specjalne ubrania. Świtnie zdają egzamin podczas chłodniejszych dni. Chociaż przyznaje ze na początku ciężko było się przyzwyczaic do nowego wdzianka,po prostu nie umiała się w nim poruszać i wygladała przekomicznie. Dziś już jest ok. :)

Autor:  dungoen keeper [ 20 sty 2016, 10:37 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Ja mam spanielka, więc też radzimy sobie dzięki ubrankom. Nie jestem jakims fanatykiem ubierania psów, ale szkoda mi było widzac jak się meczy na spacerach. Nie ubiram go zbyt wiele, tylko kamizeleczka.

Autor:  Marcowa81 [ 20 sty 2016, 10:58 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

A czy takie sztuczne tworzywa, z których wykonane są ubranka nie szkodzą waszym psom? Bardzo mnie to martwi, nie wiem czy szczeniak może dostać uczulenia na materiały syntetyczne, w końcu to zywe stworzenie…

Autor:  Lyeh [ 20 sty 2016, 12:24 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Nie, bez przesady pies nie dostanie uczulenia bo w coś go ubierzesz, ale nie przesadzaj latem, bo odparzeń może już dostać! jeżeli chodzi o materiały to najważniejsza jest, zwłaszcza, że w większości przypadków pies nosi ją non stop, więc warto zadbać by była ona z materiału jak najbardziej naturalnego i neutralnego dla zdrowia. Także obroża skórzana dla psa na pewno ci się przyda. O resztę bym się nie martwił na zapas. Pozdrawiam.

Autor:  Niepodobna_do_nikogo [ 20 sty 2016, 13:54 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Ja mam jamnika krótkowłosego. Generalnie nie ma z nim większych problemow i jest odporny na mrozy. Nie widzę sensu strojenia psów. Wygląda to kiczowato, a i zwierzę się męczy w dłuższym okresie, nie ma takiej odporności.

Autor:  Marcowa81 [ 20 sty 2016, 15:44 ]
Tytuł:  Ubrany pinczer

Dzięki za rady i pomoc. Bardzo mnie uspokoiliście, pozdrawiam serdecznie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/