extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Atrakcje w Chorwacji, co koniecznie trzeba zobaczyć?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=17&t=205
Strona 1 z 1

Autor:  Imesia [ 21 kwie 2016, 1:14 ]
Tytuł:  Atrakcje w Chorwacji, co koniecznie trzeba zobaczyć?

Czesc wszystkim, razem z przyjaciółmi wybieramy się na wycieczkę do Chorwacji. Przeczytałam już sporo przewodników i innych książek po tym kraju. Mniej więcej mam ustaloną listę rzeczy które trzeba koniecznie zobaczyć albo zrobić, ale wiem ze na pewno wiele rzeczy mi umknęło dlatego chcialabym zapytac Was o mniej znane miejsca które polecacie. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam serdecznie.

Autor:  Fenriz [ 21 kwie 2016, 2:20 ]
Tytuł:  Atrakcje w Chorwacji, co koniecznie trzeba zobaczyć?

Hej mnie urzekło wybrzeże, jedyne takie na świecie. Mógłbym patrzeć na nie godzinami i przejść każdy jego metr a i tak byłoby mi mało :). Uważam że Chorwacja to piękny kraj, w którym najpiękniejsza jest przyroda i widoki, a żeby móc to wszystko zwiedzić, albo przynajmniej część konieczne będzie wynajęcie jachtu. Nie jest to drogie ani trudne, a może bardzo uprzyjemnić podróż. Pozdrawiam.

Autor:  Imesia [ 21 kwie 2016, 5:16 ]
Tytuł:  Atrakcje w Chorwacji, co koniecznie trzeba zobaczyć?

Czytając fora o turystyce wiele osób potwierdzało Twoje słowa, że warto wynająć łódź, jednak nadal wydaje mi się to bardzo ekskluzywne chociaż nie sprawdzałam jakie będą koszta. Gdzie w ogóle szukać takich rzeczy?

Autor:  AgnesXXX [ 21 kwie 2016, 5:24 ]
Tytuł:  Atrakcje w Chorwacji, co koniecznie trzeba zobaczyć?

Cześć. Czarter dobrego jachtu w Chorwacji najbardziej opłaca się poprzez firmę Pasat Charter. Nie tylko cenowo wypadają najlepiej ale mają wiele różnych statków do dyspozycji, które mozna dopasowac do budzetu i do podróżujących. Niestety tylko raz pływałam w Chorwacji ale to prawda że wrażenia są niesamowite a widoki pozostają w pamięci na lata :)

Autor:  Imesia [ 21 kwie 2016, 7:26 ]
Tytuł:  Atrakcje w Chorwacji, co koniecznie trzeba zobaczyć?

Bardzo dziękuję za pomoc. Dzięki wam dowiedziałam się wielu rzeczy, które zupełnie odmienią tę wycieczkę :D. Pomyśleć że zajęło mi to tak niewiele w porównaniu do przeczytania przewodników a udało mi się zebrac tyle informacji. Co do jachtu rzeczywiście koszt jest nieduży, aż szkoda byłoby nie skorzystać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/