Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Podróże w Polsce i na świecie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czesc wszystkim, razem z przyjaciółmi wybieramy się na wycieczkę do Chorwacji. Przeczytałam już sporo przewodników i innych książek po tym kraju. Mniej więcej mam ustaloną listę rzeczy które trzeba koniecznie zobaczyć albo zrobić, ale wiem ze na pewno wiele rzeczy mi umknęło dlatego chcialabym zapytac Was o mniej znane miejsca które polecacie. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Hej mnie urzekło wybrzeże, jedyne takie na świecie. Mógłbym patrzeć na nie godzinami i przejść każdy jego metr a i tak byłoby mi mało :). Uważam że Chorwacja to piękny kraj, w którym najpiękniejsza jest przyroda i widoki, a żeby móc to wszystko zwiedzić, albo przynajmniej część konieczne będzie wynajęcie jachtu. Nie jest to drogie ani trudne, a może bardzo uprzyjemnić podróż. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Czytając fora o turystyce wiele osób potwierdzało Twoje słowa, że warto wynająć łódź, jednak nadal wydaje mi się to bardzo ekskluzywne chociaż nie sprawdzałam jakie będą koszta. Gdzie w ogóle szukać takich rzeczy?

Awatar użytkownika

Cześć. Czarter dobrego jachtu w Chorwacji najbardziej opłaca się poprzez firmę Pasat Charter. Nie tylko cenowo wypadają najlepiej ale mają wiele różnych statków do dyspozycji, które mozna dopasowac do budzetu i do podróżujących. Niestety tylko raz pływałam w Chorwacji ale to prawda że wrażenia są niesamowite a widoki pozostają w pamięci na lata :)

Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję za pomoc. Dzięki wam dowiedziałam się wielu rzeczy, które zupełnie odmienią tę wycieczkę :D. Pomyśleć że zajęło mi to tak niewiele w porównaniu do przeczytania przewodników a udało mi się zebrac tyle informacji. Co do jachtu rzeczywiście koszt jest nieduży, aż szkoda byłoby nie skorzystać.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Podróże w Polsce i na świecie