Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Podróże w Polsce i na świecie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. W przyszłym miesiącu wyjeżdżam na firmową konferencję do Torunia. Oprócz spotkań będę miał dużo wolnego czasu, więc pomyślałem, żeby może pozwiedzać trochę? Nigdy wcześniej nie byłem w tym mieście. Bardzo proszę o polecenie, co warto zobaczyć.

Awatar użytkownika

Stary, sam to się nie włócz, serio nie warto. Wynajmij sobie przewodnika, dużo nie zapłacisz, a na pewno obejrzysz więcej rzeczy niż sam, plus jeszcze się czegoś o nich dowiesz więcej.

Awatar użytkownika

W porządku, ale jak wpisuję „Toruń przewodnicy” w Google, to wyskakuje mi tego tak wiele, że nie wiem, na kogo warto by postawić. To samo w przypadku szukania po haśle „Toruń zwiedzanie miasta”. Jakieś zabytki warto by sfotografować, co by się żonie pochwalić potem, że czasu nie marnowałem ;) Tymczasem Google pokazuje mi np. hierarchię najciekawszych klubów, które akurat nie interesują mnie w ogóle.

Awatar użytkownika

Hmm, siostra ostatnio ze swoją klasą (jest wychowawczynią w szkole podstawowej) zwiedzała zabytki Torunia z przewodnikiem ze Zwiedzajtorun.pl, dzieciakom się podobało, ona też była bardzo zadowolona. Na stronie masz cennik, nie obsługują wyłącznie grup, także ze spokojem możesz przedzwonić i zapytać o szczegóły.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Podróże w Polsce i na świecie