extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Gdzie tanio wynajmę busa?
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=16&t=269
Strona 1 z 1

Autor:  hamsterdam [ 26 paź 2016, 1:06 ]
Tytuł:  Gdzie tanio wynajmę busa?

Hej, moi drodzy czy ktoś mi pomoże i napisze gdzie niedrogo wynajmę busa we Wrocku? Potrzebne mi coś na 9 osób z klimatyzacją, w dobrym stanie i za dobrą cenę. Mam nadzieję że odpiszecie! Pozdrowionka!

Autor:  AgnesXXX [ 26 paź 2016, 1:23 ]
Tytuł:  Gdzie tanio wynajmę busa?

Mój mąż zawsze wynajmuje sprawdzonego busa z wypożyczalni Osek Rent a Car. Mówi że mają tam najlepsze samochody w bardzo dobrym stanie. Dawniej korzystaliśmy z różnych firm no i pewnego razu podczas jazdy pękła nam w trasie jakaś uszczelka i olej zaczął wyciekać. Masakra. Mąż jest perfekcjonistą więc od tamtego czasu nie bierze samochodów od nikogo innego.

Autor:  YUKON [ 26 paź 2016, 3:14 ]
Tytuł:  Gdzie tanio wynajmę busa?

Wiadomo, taka sytuacja to nic przyjemnego. Również mogę polecić osekrent.pl bo mają bezpieczne, zadbane i niezawodne samochody. Korzystałem kiedyś nawet pojazdu zastępczego, chyba przez 3 miesiące nim jeździłem i byłem bardzo zadowolony. Aż nie chciałem wracac do swojego :P. Poza tym mają bardzo dobre ceny, a warunki wypozyczenia jasne, uczciwe i bez kruczków, pzdr.

Autor:  hamsterdam [ 26 paź 2016, 5:58 ]
Tytuł:  Gdzie tanio wynajmę busa?

Takie informacje mnie interesowały. Też nie chciałbym gdzies po drudzeutknac z powodu awarii tym bardziej jeslimialbym pasażerów, dlatego tak istotne jest dla mnie zebywypozyczalniaoferowala sprawdzone samochody. Dzieki za polecenie i pozdrawiam!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/