Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Motoryzacja i transport

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej, moi drodzy czy ktoś mi pomoże i napisze gdzie niedrogo wynajmę busa we Wrocku? Potrzebne mi coś na 9 osób z klimatyzacją, w dobrym stanie i za dobrą cenę. Mam nadzieję że odpiszecie! Pozdrowionka!

Awatar użytkownika

Mój mąż zawsze wynajmuje sprawdzonego busa z wypożyczalni Osek Rent a Car. Mówi że mają tam najlepsze samochody w bardzo dobrym stanie. Dawniej korzystaliśmy z różnych firm no i pewnego razu podczas jazdy pękła nam w trasie jakaś uszczelka i olej zaczął wyciekać. Masakra. Mąż jest perfekcjonistą więc od tamtego czasu nie bierze samochodów od nikogo innego.

Awatar użytkownika

Wiadomo, taka sytuacja to nic przyjemnego. Również mogę polecić osekrent.pl bo mają bezpieczne, zadbane i niezawodne samochody. Korzystałem kiedyś nawet pojazdu zastępczego, chyba przez 3 miesiące nim jeździłem i byłem bardzo zadowolony. Aż nie chciałem wracac do swojego :P. Poza tym mają bardzo dobre ceny, a warunki wypozyczenia jasne, uczciwe i bez kruczków, pzdr.

Awatar użytkownika

Takie informacje mnie interesowały. Też nie chciałbym gdzies po drudzeutknac z powodu awarii tym bardziej jeslimialbym pasażerów, dlatego tak istotne jest dla mnie zebywypozyczalniaoferowala sprawdzone samochody. Dzieki za polecenie i pozdrawiam!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Motoryzacja i transport