Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Motoryzacja i transport

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej. Od pewnego czasu rozglądam się za pierwszym samochodem, bo niedawno zdalem na prawo jazdy. Juz druga niedziele oglądam Xsare Picasso, którą przyjezdza pewien facet i chce za nią stosunkowo nieduzo. W środku bardzo zadbana, silnik brzmi zdrowo, sprzęgło również łapie wysoko, wszystko wydaje się wporządku oprócz tego że auto jakby lekko przechylało się na prawą stronę. Za pierwszym razem myślałem że to kwestia podłoża ale za drugim razem powtórzyło się dokładnie to samo. Co to może być i czy drogo będzie wynosić ewentualna naprawa?

Awatar użytkownika

To zapewne tylna belka Xsara Picasso to model korzystający z tego popularnego w swoim czasie wśród Francuzów rozwiązania. Ma to swoje plusy jak duzy płaski bagażnik, ale trzeba o to dbać i regularnie naprawiać jeśli pojawią się problemy. Masz wprawne oko i bardzo dobrze. Nie widzę przeszkód żeby kupić auto i pobawić się w naprawę bo Xsara to naprawdę fajny samochód szczególnie na pierwszą zdobycz.

Awatar użytkownika

Cześć, jeśli zdecydujesz się na kupno (a polecam bo jestem fanką Francuzów) to polecam Ci warsztat specjalizujący się własnie w wymianach tylnych belek: tylnabelka.com ;). Fajne ceny i bardzo rzetelni mechanicy. Kiedyś zajmowali się regeneracją belki w Partnerze który mój ojciec miał w firmie i auto jeździ do dziś trzymajac sie drogi lepiej niz niejedna nówka z salonu. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Dziękuję, a jak to wygląda cenowo? Na co mam się nastawiać bo chciałbym obecną cenę zbić na tyle żebym nie musiał teoretycznie do naprawy zbyt dużo dokładać.

Awatar użytkownika

Już o to pytałeś i nikt niestety Ci na to pytanie nie odpowie bo nie wiadomo czego wymaga autko. Może skończyc sie na regeneracji, ale jesli belka jest nie do odratowania to trzeba bedzie wstawiac nową, co nie jest jakos szczegolnie drogie. Kolezanka dala ci namiary na zakład, zadzwoń i zapytaj, bedziesz w ten sposób najlepiej poinformowany. Powodzenia.

Awatar użytkownika

Zrobię jak mówisz. Dziękuję za rady, a koleżance za polcenie warsztatu, bardzo mi pomogliście. Pomimo ze interesowalem sie troche autami zanim decydowalem si eogladac cokolwiek na gieldzie to nigdy nie slyszalem o tylniej belce, ale teraz juz jestem bogatszy o nowe doswiadczenia :).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Motoryzacja i transport