Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Motoryzacja i transport

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Niedawno miałam drobną stłuczkę i prócz zderzaka uszkodziłam też lekko prawe nadkole. Możecie polecić mi jakiegoś lakiernika w Warszawie. Tak żeby nie zdarł ze mnie skóry?

Awatar użytkownika

Jak uszkodzenie jest nieduże to może w ogóle nie musisz tego naprawiać. W mieście długo nie utrzymasz auta w idealnym stanie zwłaszcza jak parkujesz na ulicy i na ogólnie dostępnych parkingach., Zawsze ktoś puknie, suknie i ogólnie samochód prędzej czy później będzie poobijany. Jak masz na nadkolu tylko lekkie przytarcie to tego w ogóle nie ruszaj, szkoda pieniędzy. Co innego, jak całkiem zdarłaś lakier, wtedy musisz coś zrobić, bo auto zacznie rdzewieć.

Awatar użytkownika

Jak chcesz namiary na profesjonalną lakiernię to zajrzyj tutaj auto-fit.eu/ . Tam nie odwalają fuszerki i nie trzeba czekać w nieskończoność na wykonanie usługi. Poza tym jak byś miała w przyszłości jakąś większą kolizję to możesz nawet od nich pożyć auto zastępcze. Z tego co wiem, to zawsze idą na ręką swoim stałym klientom.

Awatar użytkownika

Co prawda nie znam osobiście żadnego lakiernika samochodowego, ale słyszałem że firma AUTOFIT zna się na rzeczy. Jak poszukasz w Internecie na pewno znajdziesz na nich dokładne namiary. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z cenami, ale podobno mają super ekipę i dobry sprzęt, także klienci są bardzo zadowoleni z ich usług.

Awatar użytkownika

A co za roznica gdzie podjedziesz? Wybierz zaklad, ktory jest najblizej twojej pracy czy domu i juz. Jak do zrobienia masz tylko nadkole i blotnik to z takim czyms poradzi sobie kazdy warsztat.

Awatar użytkownika

Akurat. Moim zdaniem lepiej troszkę więcej zapłacić, a mieć gwarancję, że zaraz po lakierowaniu nie zaczną wychodzić pęcherze. W dobrej firmie masz zawsze gwarancję na usługę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Motoryzacja i transport