Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Technika i technologie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Ostatnio wraz z moim bratem pomagaliśmy siostrze dokończyć parę rzeczy u niej w domu, bo się buduje. Pomagaliśmy montować taki zbiornik na deszczówkę a teraz z tego co słyszałem, chcą przerobić sobie kanalizacje, odpływ szamba itp. szukają jakieś dobrej firmy, która się tym zajmuje. Może ktoś coś doradzi itp.?

Awatar użytkownika

U nas w Łodzi szambo betonowe kupowaliśmy i ogólnie montowaliśmy w tym samym czasie co jak budowaliśmy fundamenty itp. ale od tego to mieliśmy prawdziwych fachowców.. niestety nie mam już z nimi kontakt, ale wydaję mi się, że wciąż jest dużo specjalistów w tej części Polski.

Awatar użytkownika

Mieszkam we Wrocławiu dwukomorowe szambo betonowe nam montowała genialna firma spszamba.pl pod tym linkiem możesz wejść sobie w ich ofertę, galerię itp. rozczytaj się i może zamówicie tam wszystko co potrzeba itp. nam ich usługi w 100% odpowiadały.

Awatar użytkownika

Dziękuję. Na pewno w takim wypadku będę konsultował ich firmę wraz z moim rodzeństwem. Tak w ogóle, to myślałem, że nikt mi nie odpisze tutaj na forum i z lekkim dystansem do tego podszedłem. Ale moja siostra mi podpowiedziała żebym napisał i proszę.. kobiety jednak mają dobrą intuicję.

Awatar użytkownika

No chyba w dzisiejszych czasach pisanie na forum i korespondowanie w takiej formie należy powoli do wymarcia, ale z drugiej strony, często wciąż przesiaduje na forach i czasem tak wielu rzeczy się dowiaduje i tak interesujących historii, że mógłbym z tego napisać nie jedną książkę.. ;)

Awatar użytkownika

I kto to mówi ;) Ojj Panowie, zapraszam na stricte kobiece fora, to się napatrzycie co to znaczy interesująca historia :P Hahaha, serio ;D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Technika i technologie