Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Technika i technologie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Trochę już znudził mnie wygląd mojego epapierosa. Wyglada troche staro i nie ma zadnych bajerów, jakie widzialem u znajomych. Zauwazylem tez ze obecnie jest dostepnych bardzo duzo roznych modow, ktore moga uczynic urzadzenie bardzo ciekawym i oryginalnym. Stosujecie cos z tych rzeczy, jesli tak to co polecacie, a co lepiej omijac szerokim łukiem?

Awatar użytkownika

Hejka! Kiedys szukalam liquidu który polecala kolezanka i znalazłam fajny sklep internetowy z e papierosami – MBJ. Kupiłam sobie nową, różową, grawerowaną osłonkę (nie wiem jak to się nazywa), a moj kolega mi ją założył. Papieros wyglada teraz tak pieknie ze czesto zapalam tylko zeby pokazac go swiatu :P. Jestem bardzo zadowolona. Słyszałam też ze niektorzy kupuja jakies mody elektroniczne do regulacji napięcia chyba. W kazdym razie ja sie na tym nie znam, moze w przyszlosci dorosne :D. Pozdro.

Awatar użytkownika

Mody elektroniczne potrafią zwiększyć użyteczność papierosa poprzez moc, lub wytrzymalosc akumulatora. Są niewątpliwie bardzo przydatne szczególnie jeśli komuś zależy na najlepszej wydajnosci i mozliwosci zmiany wielu ustawien. Zajrzyj sobie do sklepu który poleciła koleżanka, masz tam bardzo duzo roznych modów w dobrych cenach: e-mbj.com/17-mody. Może coś Cię zainspiruje.

Awatar użytkownika

Jestem w raju :D. W końcu moja fajka bedzie wygladala jak nalezy. Dzięki za informacje i fajny sklep, bo jak porownywalem sobie ceny to nigdzie nie bylo tak korzystnie. Na pierwszy ogien wezme jakies ladne body, potem zaglebie sie w elektronike i ustawienia.

Awatar użytkownika

Niech sie dobrze pali. Wszystkiego dobrego i miłego upgradu :P. Jak skonczysz to podziel sie koniecznie zdjeciem tego swojego arcydziela.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Technika i technologie