Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Technika i technologie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Pracownicy, których zatrudniam skarżą się w ostatnim czasie na brak dostępu do świeżego powietrza. Z jednej strony ich rozumiem, bo w okresie zimowych wietrzenie pomieszczeń można stosować tylko od czasu do czasu, a przy dużym przepływie osób w biurach, jakość tego powietrza szybko się psuje. Chciałbym zastosować jakieś rozwiązanie, które ułatwi im pracę. Ktoś zna jakieś ciekawe pomysły.

Awatar użytkownika

Od razu mogę ci polecić zamontowanie kratownic pod oknami. To skuteczny kanał na dostarczenie świeżego powietrza do pomieszczenia. Co więcej taki kanał nie tylko pozwala dostarczyć lepsze powietrze, ale także niweluje ryzyko powstawania drobnoustrojów i grzybów. Ja kupiłem kilka takich zestawów w sklepi internetowym http://kratkiraczak.pl/proventa-nawietrzaki-podokienne.html . Mają szereg fajnych produktów w fajnych cenach.

Awatar użytkownika

Jak na moją pobieżną ocenę wyglądu tych produktów, to naprawdę są to bardzo ciekawe rozwiązania. Sądzę, że bez problemu można je zamontować także w nowoczesnych pomieszczeniach, bo wyglądają jak z katalogów dostawców mebli.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Technika i technologie