Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie moi drodzy:) chciałabym wymienić moim domownikom pościel, teraz mamy taką z popularnego sklepu z kaczką;) były świetne promocje, wiec się skusiłam, no i powiem wam, ze tak średnio zadowolona jestem.

Awatar użytkownika

Cześć! Znam, znam;) ale powiem Ci, ze pewnie gdybyś sama się nie przekonała, to byś wierzyła w te wszystkie reklamy. Powiem Ci, ze lepiej raz zainwestować w coś porządnego niż kilka razy wydawać. Ja już dobre kilka lat temu kupiłam sobie pościel z prawdziwego polskiego gęsiego puchu i możesz nie wierzyć ale poduszka jasiek i cała reszta wyglądają jak nowe. Zobacz sobie tutaj https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Poduszka-puchowa-40x40-jasiek/121 to jest jasiek z wsadem ze sto procent polskiego puchu, nie jakiegoś chińskiego szajstwa, które jest pełne roztoczy. Tutaj puch jest prany i dezynfekowany przez włożeniem w materiał, przez co nie ma opcji na jakąkolwiek alergię.

Awatar użytkownika

no właśnie o alergię też mi chodzi, bo czy nie jest tak że to na ten puch ludzie mają alergię potem?

Awatar użytkownika

Hej! Też tak myślałem, ale dopiero jak więcej na ten temat poczytałem, to okazało się, że to chodzi o te drobnoustroje:/ na puch sam w sobie mało kto ma uczulenie. A pościel od tego producenta jest jak koleżanka wspomniała prana i dezynfekowana, więc tych drobnoustrojów nie ma. Dopowiem tylko, że materiał na pościel też jest świetnej jakości, grubo przędzony.

Awatar użytkownika

No to skoro tak polecacie to chyba się zdecyduję, dzięki wielkie za tyle informacji:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu