Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich forumowiczów. Rozwój zawsze był dla mnie bardzo istotny, bo do wszystkiego co mam, doszedłem w życiu sam. Nawet rymować się nauczyłem :D. No nic, szukam jakichś wartych uwagi programów rozwojowych dla moich pracowników. Interesują mnie głównie oferty rozwijające (przyszłych) menedżerów oraz kierowników produkcji. Chcę mieć wykwalifikowaną kadrę oraz dać szansę młodym ludziom. Szansę, której mi nikt nie dał. Więc mam nadzieję, że to docenią. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Na pewno docenią! Najważniejsze, że Ty wiesz, że wszystko czynisz szczerze i chcesz jak najlepiej nie tylko dla siebie, ale też dla swoich pracowników. Jeśli chodzi o podstawowe szkolenia, polecałbym sesje coachingowe w Poznaniu na których miałem okazję być i potwierdzam, że są maksymalnie inspirujące. Człowiek wychodzi stamtąd z głową pełną pomysłów, inspiracji oraz z bagażem doświadczeń, który z biegiem czasu będzie się kumulował.

Awatar użytkownika

Coaching to dobry pomysł, mógłbym na takie sesje wysłać wszystkich pracowników, nie tylko tych na najwyższych szczeblach. Dzięki za propozycję! Na pewno ją wprowadzę w życie niezwłocznie.

Awatar użytkownika

Dobrą ofertę dla menedżerów w Poznaniu oferuje grupa szkoleniowa, z którą miałem okazję współpracować wykupując szkolenia dla brygadzistów. Był to kompleksowy program rozwojowy czyli to, czego szukasz. Ja również nie chciałem się rozdrabniać i od razu zapewnić wszystko to, co potrzebne. Na stronie internetowej: http://www.halibut.pl/produkcji-i-logistyki/kompleksowe-programy-rozwojowe/brygadzista-szefem/ dowiesz się więcej o tych szkoleniach, oraz w razie potrzeby poszukasz jakichś innych. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu