Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry. Drodzy moi. Piszę do Was, bo tu zawsze jest taka atmosfera jak w domu i wiem, że na Waszą pomoc mogę liczyć :D No to do sedna. Jakiś czas temu znalazłem, że istnieje coś takiego jak druk na szkle i z takiego cudeńka można zrobić na przykład fototapetę do kuchni. Zamiast płytek. Jak się Wam taki pomysł podoba?

Awatar użytkownika

Co prawda ja takie rzeczy do tej pory widziałam tylko w telewizji, ale muszę przyznać, że byłam tym zawsze urzeczona i jak teraz sobie o tym myślę, to w swoim domu też chętnie bym takie wytrzymałe szkło na ścianę w kuchni. A piszę, że wytrzymałe, bo to podobno może być też szkło hartowane zrobione.

Awatar użytkownika

Tak, przeczytałem już na stronie http://www.fototapetka.eu/ , że do wyboru są szkła hartowane i laminowane. No to w sumie wybór zależy od tego, co komu jest potrzebne i do jakiego pomieszczenia. Bo jak do kuchni to na pewn lepiej jest wybrać to hartowane. A przy okazji to oni też mają piękne fototapety tam

Awatar użytkownika

No właśnie widziałam! Mnie się zawsze tak marzyła fototapeta most i teraz widzę właśnie, że mostów to tam jest pełno. Może jak będę robiła tam zamówienie do kuchni (bo na to się już zdecydowałam) to jeszcze do pokoju machnę taki most :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu