Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej ludziska. Opadam już sił. Mam małą łazienkę i płytki w niej do wymiany. Myślałam, że to będzie sprawa groszowa, ale jednak nie. Szukam kogoś, kto byłby profesjonalny, ale i dość tani. Pomóżcie takiego kogoś znaleźć. Pozdrowienia

Awatar użytkownika

No własnie będzie ciężko, ale myślę, że są takie firmy, gdzie można znaleźć coś w sam raz dla siebie. Nie wierze ze wszystkie firmy cenią się na tyle, by tymi cenami odstraszyc klientow w koncu oni tez musza zarabiac.

Awatar użytkownika

Hejka. Pewnie ze są tacy, co ładnie robią i całkiem niedrogo. Odsyłam was do tej firmy http://glazurnictwociszewscy.pl/, wejdzie sobie na ich stronę, sprawdźcie sobie cennik i sami sobie odpowiedzcie na pytanie. Jak dla mnie ceny jakoś nie zrażają, mają co pokazać. Oczywiście nie narzucam się, wyraziłam jedynie swoją opinię. Pozdrowienia dla was

Awatar użytkownika

skąd ja znam ten problem. Tez posiadam malą łazienkę. Niby wydawać może się że niedrogo wyjdzie, a jednak polozenie kafelek na podłodze i wszystkich ścianach trochę kosztuje. Dodatkowo zakup wszystkich urządzeń sanitarnych, mebli łazienkowych, aż po pierdoły typu szczotka do wc i kubek n szczoteczki do zębów. Jaki efekt? Łazienka ładna, ale zapożyczyć się musiałem, żeby tak ładnie wyglądała mimo iż stawki cenowe warszawskiego specjalisty od glazury były stosunkowo niskie. Pocieszam się tylko tą myślą, że inni być może zapłacili więcej.

Awatar użytkownika

Nie łamcie się tak. Ja mam duże dwie łazienki w domu, a remontuje je już od dwóch lat, pomału robiąc jedno potem drugie. Na wszystko na raz pewnie by mnie nie było stać. Więc wiem, co czujecie. Wydaje mi się, jednak, że jeśli masz małą łazienkę to łatwiej ci będzie wykonać remont całościowy. Powodzenia i pozdrowienia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu