Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Szukam pomysłu na zaaranżowanie dużego pomieszczenia, które łączy kuchnię z salonem. Chciałbym, aby ta przestrzeń została podzielona w jakiś sprytny sposób, ale żeby nadal pozostawała otwarta. Część już zapewne wie o co chodzi ale bardziej nie umiem juz tego wyjasnic :). Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika

Wiem co masz na myśl. Kiedyś w gazecie widziałam jak przestrzeń podzielono wbudowanym w ścianę akwarium. Zrobiło to na mnie duże wrażenie bo szyba nie oddzieliła całkowicie kuchni, ale jednak pomieszczenia były odseparowane i to w bardzo sprytny i efektywny sposób. Mam nadzieję że pomogłam.

Awatar użytkownika

Każdy kto udziela się w temacie pomaga :). Akwarium prezentuje się perfekcyjnie, ale wiąże się z olbrzymimi kosztami. Poszukuję czegoś tańszego, ale nie po kosztach.

Awatar użytkownika

A ja mam u siebie kominek narożny. Coś takiego można podejrzeć tu: kominki.org/kominki/abc-kominka/art,3948,narozna-wizja-ognia.html . To wspaniałe rozwiązanie, bo cudownie dzieli przestrzeń pozostawiając ją jednak otwartą dzięki szybce pozwalajacej obserwowac ogien z dwóch roznych pomieszczen. Poza tym kominek mimowolnie staje się centrum zainteresowania i nie niknie gdzieś jak to ma miejsce w większości domów. Ceny również są normalne, szczególnie dlatego ze zajmuje sie tym wielu producentów w których możesz przebierać, masz ich na stronce która wyslalam. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

A na co komu te otwarte przestrzenie, wstaw ścianke i po klopocie. Po co sobie tak utrudniac zycie?

Awatar użytkownika

To nie jest utrudnianie zycia, tylko praca nad stworzeniem harmonii i pięknego wystroju. A ten kominek narożny jest niezwykły. Tak sprytnego i estetycznego rozwiazania szukałem. Bardzo dziekuje za pomoc :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Czas wolny » Wokół domu i ogrodu