extremedance.com.pl
http://www.extremedance.com.pl/

Kurs wizażu z certyfikatem
http://www.extremedance.com.pl/viewtopic.php?f=12&t=237
Strona 1 z 1

Autor:  EvaGlardomma [ 11 lip 2016, 2:17 ]
Tytuł:  Kurs wizażu z certyfikatem

Witam, od jakiegoś czasu trudnie się wykonywaniem makijażu i fryzur paniom. Głównie jestem samoukiem, mam zrobioną jakąś szkółkę kosmetyczną, ale chciałabym zrobić jeszcze kilka kursów. Mimo wszystko klientki o to pytają i przywiązują do tego wagę. Czy możecie mi polecić jakieś szkolenie z wizażu, ale takie które będzie zakończone wydaniem certyfikatu – chcę się czegoś nauczyć ale też mieć potwierdzenie.

Autor:  AgnesXXX [ 11 lip 2016, 4:54 ]
Tytuł:  Kurs wizażu z certyfikatem

To całkiem naturalne, prowadząc własną działalność – nie po to wydaje się pieniądze żeby nie mieć potwierdzenia na swoje umiejetnosci. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, poznać najnowocześniejsze techniki i wciągnąć się w ten fach polecam udział w kursie wizażu w Make – up Studio Rumińskiej.

Autor:  EvaGlardomma [ 11 lip 2016, 5:35 ]
Tytuł:  Kurs wizażu z certyfikatem

Czy te kursy są organizowane w Warszawie?

Autor:  Imesia [ 11 lip 2016, 7:20 ]
Tytuł:  Kurs wizażu z certyfikatem

Dokładnie tak. Studio i szkolenia mieszczą się w Warszawie – ale rzeczywiście polecam z nich skorzystać. Kobieta na prawde jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, a na dodatek ma na swoim koncie współpracę z gwiazdami.

Autor:  volelia [ 11 lip 2016, 10:12 ]
Tytuł:  Kurs wizażu z certyfikatem

Ta kobieta jest najlepszą wizażystką jaką znam. Pełen profesjonalizm w działaniu. Walory urody uwydatnione, wady ukryte, makijaż idealnie pasuje do urody, ubioru, sytuacji. Przed wykonaniem pracy – jakiejkolwiek – makijaż czy szkolenie przeprowadzi szczegółowy wywiad i wyciągnie informacje tak żeby efekt końcowy był przede wszystkim zadowalający dla klientki.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/