Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życiowo » Rodzina i dzieci

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Od lat moją pasją jest składanie różnego rodzaju modeli. Najbardziej odpowiadają mi modele samolotów, szczególnie wojennych, ale statki i samochody też znajdują się w mojej kolekcji. Ostatnimi czasy zacząłem dzielić swoją pasję z moim synem. Teraz jest już na tyle duży, że możemy to robić razem bez obaw, że weźmie jakiś mały element do buzi lub sklei sobie paluszki klejem. Chciałbym więc kupić mu jego pierwszy własny model i dlatego szukam dobrego sklepu online z modelami do sklejania. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika

O, to świetnie, że udało się panu zarazić swojego syna pasją do sklejania modeli! Ja sklejam razem z córką, ale niestety jest ona już w takim wieku, że raczej nie kupujemy jej modeli dla dzieci tylko te bardziej skomplikowane, także nie pomogę.

Awatar użytkownika

A to pomogę może ja. Jeśli szuka pan sklepu online z szerokim wyborem modeli do sklejania to mogę panuszczerze polecić sklep dozabawy.com mają szeroką ofertę różnych zabawek dla dzieci, w tym modeli do sklejania również. O, np. tutaj: http://dozabawy.com/150-modele-metalowe ma pan bezpośredni link do modeli metalowych, ostatnio kupiłam swojemu synowi samochód wyścigowy i bardzo się ucieszył, i wytrwale siedział nad nim aż nie był w całości gotowy żeby stanąć na półce. Ale oczywiście modele plastikowe też są, nie wiem jakie pan woli.

Awatar użytkownika

Pięknie dziękuję, już właśnie przeglądam sobie ofertę i widzę wiele ciekawych pozycji, fantastycznie! Myślę, że na pewno coś wybiorę i nie raz wrócę do tego sklepu i zakupię coś nowego dla siebie i dla syna.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Życiowo » Rodzina i dzieci